lozo zama
O FIRMIE   kropka    AKTUALNOŚCI   kropka    DOJAZD   kropka    KONTAKT

Maszyny budowlane

Części zamienne

Maszyny używane

Wózki widłowe

Wynajem

Naczepy ciężarowe


wyszukaj w ofercie


Impreza intergracyjna 2016Za nami kolejny rok, ten była bardzo specjalny bo jesteśmy już z wami 25 lat.
Życzymy wam żeby nadchodzący rok był przynajmniej tak dobry jak 2016.
Z naszymi najbliższymi współpracownikami spędzlilśmy świąteczno-noworoczny czas na dobre...

banner

ZAMA – Maszyny budowlaneFirma ZAMA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu istnieje na rynku od 1991 roku. Jesteśmy firmą prywatną w całości opartą na polskim kapitale. Od początku naszej działalności kierujemy swoją ofertę zarówno do klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Misją naszej firmy jest kompleksowa i profesjonalna obsługa każdego klienta zarówno pod względem handlowym, jak i serwisowym.

Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż maszyn budowlanych nowych i używanych. W naszej ofercie znajduje się sprzęt ciężki w postaci różnego rodzaju koparek gąsienicowych, kołowych, ładowarek, a także maszyny kompaktowe, takie jak: koparko-ładowarki, nośniki teleskopowe oraz minikoparki. W ofercie firmy na bieżąco znajduje się kilkanaście maszyn używanych. Posiadamy również części zamienne, wózki widłowe, a ponadto oferujemy wynajem urządzeń.

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem mini koparek TAKEUCHI.
Do 2013 roku byliśmy Autoryzowanym Regionalnym Dealerem JCB CE na terenie zachodniej Polski, obecnie jesteśmy partnerem handlowym autoryzowanego dealera JCB.
Tym samym posiadamy możliwość sprzedaży nowych maszyn i urządzeń w oparciu o jak najwyższe standardy i jakość oferowanych produktów.

W naszej pracy stawiamy na terminowość, jakość serwisu oraz atrakcyjne ceny. Wszystko to sprawia, że maszyny z naszym logo pracują zarówno przy realizacji wielkich inwestycji, jak i na małych lokalnych budowach.
logo zama
• polityka cookies     • dojazd     • kontakt