lozo zama
O FIRMIE   kropka    AKTUALNOŚCI   kropka    DOJAZD   kropka    KONTAKT

Maszyny budowlane

Części zamienne

Maszyny używane

Wózki widłowe

Wynajem

Naczepy ciężarowe


wyszukaj w ofercie


Impreza intergracyjna 2016Za nami kolejny rok, ten była bardzo specjalny bo jesteśmy już z wami 25 lat.
Życzymy wam żeby nadchodzący rok był przynajmniej tak dobry jak 2016.
Z naszymi najbliższymi współpracownikami spędzlilśmy świąteczno-noworoczny czas na dobre...

banner

ZAMA - sprzedaż ładowarek teleskopowych JCB i innych

Producentem maszyn budowlanych, których produkty najchętniej udostępniamy, jest JCB - brytyjskie przedsiębiorstwo przemysłowe oprócz maszyn budowlanych oferujące także maszyny rolnicze i agregaty prądotwórcze. W asortymencie posiadamy bardzo duży wybór sprzętu tej firmy – m.in. najbardziej popularne koparko-ładowarki, ładowarki teleskopowe minikoparki, a także części zamienne JCB. W ZAMA z pewnością znajdziesz maszynę o parametrach technicznych odpowiadających Twoim oczekiwaniom – zapraszamy do zakupów!

zama
Koparko-ładowarki JCB

Najbardziej popularne na świecie koparko-ładowarki. Gama produktów obejmuje kompaktowe maszyny 1CX, średnie maszyny o dwóch skrętnych osiach 2CX, najlepsze w tej klasie maszyny z przednią osią skrętna 3CX oraz niedościgniony model 4CX charakteryzujący się dwoma osiami skrętnymi i świetnymi parametrami pracy.
Koparko-ładowarki 3CX oraz 4CX w wersji ECO mają wiele udoskonaleń, które powoduje że są niedoścignionym wzorem dla innych producentów
zama
Ładowarki kołowe JCB

Ładowarki kołowe przegubowe w konstrukcji w układzie "Z" to uniwersalne maszyny znajdujące zastosowanie w przemyśle, budownictwie i rolnictwie. Maszyny do masy roboczej 11000 kg to uniwersalne urządzenia wykorzystujące widły i łyżkę 4 w 1. Większe maszyny z powodzeniem pracują w warunkach gdzie wymagana jest niezawodność i duża odporność na ciężkie warunki pracy.
zama
Ładowarki teleskopowe JCB

Uniwersalne maszyny teleskopowe znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie jak i w rolnictwie. Gama maszyn obejmuje modele o udźwigu od 2000 kg udźwigu do 5000 kg a zasięgi wahają się w przedziale od 4 do 17 metrów.
zama
Minikoparki JCB

Firma JCB produkuje szeroką gamę minikoparek od małych mikrokoparek JCB 8008 aż po modele z segmentu midi JCB 8065. W ofercie można znaleźć modele z rozsuwanym podwoziem a także o maszyny ZTS (nie wystające poza obrys gąsienic)
logo zama
• polityka cookies     • dojazd     • kontakt